Home / Uncategorized / Teneke Çocuk Mağusa Bölgesi 2. Ayrıştırma Etkinliği 

Teneke Çocuk Mağusa Bölgesi 2. Ayrıştırma Etkinliği 

  
Yeşil Barış Hareketi’nin sosyal sorumluluk projesi “Teneke Çocuk”da Mağusa’da toplanan alüminyum tenekeler geçtiğimiz Cumartesi gün gönüllülerin katkısı ile ayrıştırıldı. Bu bağlamda etkinliğimize katılan Her Daim Dostlar, Kıbrıs Hayvan Hakları Derneği, Do- Re-Mi Sanat Akademisi ve duyarlı gönüllülerimize ve etkinlik sponsorumuz Ekor’a teşekkür ederiz. 

20 Şubat Cumartesi sabah saat 07:00’da Mağusa Belediyesi’nin, Tuzla bölgesindeki tesislerinde Mağusa Bölgesi’nin 2. Metal-Ayrıştırma Etkinliği düzenlenecektir. Yeşil Barış Hareketi gönüllüleri ve “Her Daim Dostlar” eşliğinde alüminyum, çelik ve diğer metallerin ayrıştırılması hedeflenen etkinlik çevreye duyarlı herkese açıktır.

Çocuklarımızın ve bizlerin sağlığı, ortak geleceğimiz, doğal yaşamın devamı ve dünyanın ekolojik dengesi için uğraş vermek hepimizin bir sorumluluğudur.

Bir sene önce küçük bir ekiple başlattığımız projemizin gönüllü sayısının gün ve gün artması geleceğimiz için umut vericidir. ‘Teneke Çocuk’u hep birlikte büyütürken, tedavi gören çocuklarımıza umut olmak için gel, sen de katıl, ayrıştır, cihaza dönüşsün”

 

 

Saygılarımla,

 

Tuğberk KAYA

Yeşil Barış Hareketi

Kurumsal İletişim Sorumlusu